Published by Random House Publishing Group, 1995
ISBN 10: 0440218780 ISBN 13: 9780440218784
Seller: Better World Books, Mishawaka, IN, U.S.A.
Condition: Good. Pages intact with minimal writing/highlighting. The binding may be loose and creased. Dust jackets/supplements are not included. Stock photo provided. Product includes identifying sticker. Better World Books: Buy Books. Do Good.
Published by Martin Lawrence NULL
Seller: Anybook.com, Lincoln, United Kingdom
Condition: Good. Volume 20. This is an ex-library book and may have the usual library/used-book markings inside.This book has hardback covers. In good all round condition. No dust jacket. Date Unstated Please note the Image in this listing is a stock photo and may not match the covers of the actual item,550grams, ISBN:
Published by Foreign Languages Publishing House, Moscow, 1959
Seller: David H. Gerber Books (gerberbooks), Austin, TX, U.S.A.
Wrappers. Condition: Very Good. B&w illustrations (illustrator). [97]pp [corner crease to some pages; edge and corner wear] Size: 12mo - over 6¾" - 7¾" tall.
Published by Novosti
Seller: Kennys Bookstore, Olney, MD, U.S.A.
Condition: Very Good. 1970. Paperback. Good clean copy with minor shelf wear. . . . . Books ship from the US and Ireland.
Softcover. Condition: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrücken. Dr. Laura Antonelli, een briljante jonge chirurge, heeft haar sporen verdiend op het gebied van laparoscopie. Ze heeft een grote wetenschappelijke bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van lasergestuurde operatiemethoden. Maar desondanks ondervindt ze grote problemen op haar werk. Door de onafgebroken stroom bezuinigingen in het Valley Memorial Hospital verslechteren de arbeidsomstandigheden voortdurend. Op de dag dat de legerarts kolonel Neil Reynolds haar leven binnenstapt, lijkt het leed geleden. Reynolds, specialist op het gebeid van de geavanceerde nanorobot-technologie, heeft belangrijke relaties, die Laura uit de problemen kunnen helpen. Tenminste dat lijkt zo. Want tot haar verbijstering komt Laura tot de ontdekking dat er een samenzwering bestaat tussen Neil en de man die de financiële touwtjes van Valley Memorial in handen heeft. Ze zijn van plan haar laparoscopische microtechnologie voor illegale doeleinden aan te wenden. Als de perfecte moordmachine. In een race tegen de tijd ziet Laura Antonelli zich gedwongen deze misdadige praktijken te voorkomen.
Softcover. Condition: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke. Dr. Laura Antonelli, een briljante jonge chirurge, heeft haar sporen verdiend op het gebied van laparoscopie. Ze heeft een grote wetenschappelijke bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van lasergestuurde operatiemethoden. Maar desondanks ondervindt ze grote problemen op haar werk. Door de onafgebroken stroom bezuinigingen in het Valley Memorial Hospital verslechteren de arbeidsomstandigheden voortdurend. Op de dag dat de legerarts kolonel Neil Reynolds haar leven binnenstapt, lijkt het leed geleden. Reynolds, specialist op het gebeid van de geavanceerde nanorobot-technologie, heeft belangrijke relaties, die Laura uit de problemen kunnen helpen. Tenminste dat lijkt zo. Want tot haar verbijstering komt Laura tot de ontdekking dat er een samenzwering bestaat tussen Neil en de man die de financiële touwtjes van Valley Memorial in handen heeft. Ze zijn van plan haar laparoscopische microtechnologie voor illegale doeleinden aan te wenden. Als de perfecte moordmachine. In een race tegen de tijd ziet Laura Antonelli zich gedwongen deze misdadige praktijken te voorkomen.
Softcover. Condition: Fine. Gebogener Buchrücken; Farbveränderung durch Alter/Sonne; Geknickte Ecken. Wanneer de jonge chirurg David Berger een aanstelling krijgt aan het vermaarde Beverly Hills hospitaal, lijkt er een schitterende carrière voor hem open te liggen. Het Beverly Hills is immers een van de beste en rijkste particuliere ziekenhuizen ter wereld, waar toegewijde artsen als Berger over de modernste apparatuur kunnen beschikken. Al tijdens Bergers eerste maanden doen zich gebeurtenissen voor die zijn voornemen dwarsbomen om zich zo goed en verantwoordelijk mogelijk in te zetten voor de medemens. Een duistere groep van louche figuren wil het ziekenhuis voor eigen doeleinden gebruiken en zet de ziekenhuisleiding met de grofste middelen onder druk. Dan wordt dokter Philip Winston de Intensive Care afdeling binnengebracht. Hij overlijdt op de operatietafel aan de gevolgen van een auto-ongeluk. De doodsoorzaak is echter niet onomstotelijk vast te stellen. Daarmee begint voor David Berger een wanhopige eenmansstrijd tegen schorsing en dreigend ontslag. Als eerst verantwoordelijke geneesheer wordt hem verregaande nalatigheid verweten. Tot zijn verrassing krijgt hij daarbij bondgenoten die hij in zijn stoutste dromen niet kon vermoeden: Winstons mooie en energieke dochter Sana, en een oude eigenzinnige dame die volhoudt dat dr Winston is vermoord. Spoedig is ook David Bergers eigen leven in gevaar, want wie teveel weet, moet sterven.
Condition: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke. Een jonge chirurge voert via de computer een operatie op afstand uit die echter verstoord wordt door misdadige elementen.
Softcover. Condition: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrücken. Wanneer een chirurg een ernstige beoordelingsfout maakt, vindt hij tegenover zich zijn vroegere vriend die namens de tegenpartij een miljoen dollar van hem eist.
Published by APN-Verlag, Moskau, 1971
Seller: Versandantiquariat Dr. Uwe Hanisch, Langenweißbach, Germany
Broschur. Condition: guter Buchzustand. Dust Jacket Condition: Kein Schutzumschlag. 114 Seiten. Size: kl. 8°.
Hardcover. Condition: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Hrdinkou napinaveho romanu je mlada lekarka, ktera byla vybrana jako vedouci vysoce narocneho projektu operaci na dalku. Operace vsak ze zahadnych duvodu skonci katastrofou.
Hardcover. Condition: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. V losangeleske nemocnici pracuje perspektivni lekarka Laura Antonelliova, odbornice na laparoskopii. Na lekarske konferenci v San Diegu si s obdivem vyslechne ohromujici prednasku doktora Neila Reynoldse, ktery se zabyva vojenskym vyzkumem a specializuje se na nejnovejsi mikroskopicke implantaty. Laura nic netusi o Neilove prisne utajovanem vyzkumu v oblasti nanotechnologie, o jeho tajne umluve s jednim ze senatoru, ktera mu ma prinest dostatek financi na drahy projekt, nezna ani samotneho Neila.
Hardcover. Condition: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Hrdinkou napinaveho romanu je mlada lekarka, ktera byla vybrana jako vedouci vysoce narocneho projektu operaci na dalku. Operace vsak ze zahadnych duvodu skonci katastrofou.
Hardcover. Condition: Fine. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Farbtonanderung. Hrdinkou napinaveho romanu je mlada lekarka, ktera byla vybrana jako vedouci vysoce narocneho projektu operaci na dalku. Operace vsak ze zahadnych duvodu skonci katastrofou.
Hardcover. Condition: Fine. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Abnutzung / Risse - leicht. V losangeleske nemocnici pracuje perspektivni lekarka Laura Antonelliova, odbornice na laparoskopii. Na lekarske konferenci v San Diegu si s obdivem vyslechne ohromujici prednasku doktora Neila Reynoldse, ktery se zabyva vojenskym vyzkumem a specializuje se na nejnovejsi mikroskopicke implantaty. Laura nic netusi o Neilove prisne utajovanem vyzkumu v oblasti nanotechnologie, o jeho tajne umluve s jednim ze senatoru, ktera mu ma prinest dostatek financi na drahy projekt, nezna ani samotneho Neila.
Hardcover. Condition: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Detektiv Willers vysetruje seriu bizarnych vrazd v Cincinnati, kde vrah po sebe nezanechal ziadne stopy a vsetky obete boli zabite rovnakym sposobom - ich vnutorne organy niekto odstranil otvorem velkosti drobnej mince. Medzitym doktor Kerry Nordstrom v Indianapolis vyvija novu chirurgicku techniku, ktora je revolucna, no zaroven eticky pochybna. Ked lekarka Liz Dannyova patra po pricinach samovrazdy svojho manzela, vynikajuceho chirurga, narazi na podivne fakty, ktore by mohli mat spojitost s nevysetrenymi vrazdami. Vsetky nitky vedu do zahadnej mexickej laboratoria, kde sa, ako Liz coskoro zisti, vykonavaju zvratene pokusy. Ked sa Liz spoji s detektivom Willersom, vsetko zacina ukazovat na ctiziadostiveho, chladneho doktora Nordstroma, ktory vynalezl sposob, ako uchovavat vnutorne organy po dlhu dobu a planuje svoj vynalez predat za obrovske peniaze cez satelitne vysielanie. Liz sa snazi tomuto planu zabranit.
Hardcover. Condition: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Detektiv Willers vysetruje serii bizarnich vrazd, k nimz v posledni dobe doslo v Cincinnati. Vrah po sobe nezanechal zadne stopy a vsechny obeti byly zabity stejnym zpusobem-jejich vnitrni organy nekdo odstranil otvorem velikosti drobne mince. Mezitim doktor Kerry Nordstrom v Indianapolis vyviji novou chirurgickou techniku, ktera je prevratna, zaroven vsak eticky pochybna. A kdyz lekarka Liz Dannyova patra po pricinach sebevrazdy sveho manzela, vynikajiciho chirurga, narazi na podivna fakta, ktera by mohla mit spojitost s nevyresenymi vrazdami. Zda se, ze vsechny nitky vedou do zahadne mexicke laboratore, kde se, jak Liz brzy pozna na vlastni kuzi, provadeji zrudne pokusy. A jakmile se Liz spoji s detektivem Willersem, vse zacina ukazovat na ctizadostiveho, chladneho doktora Nordstroma.Ten vynalezl zpusob, jak uchovavat vnitrni organy po dlouhou dobu. Tento svuj vynalez chce prodat za obrovske penize pres satelitni vysilani, cemuz se Liz snazi zabranit.
Hardcover. Condition: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Detektiv Willers vysetruje serii bizarnich vrazd, k nimz v posledni dobe doslo v Cincinnati. Vrah po sobe nezanechal zadne stopy a vsechny obeti byly zabity stejnym zpusobem-jejich vnitrni organy nekdo odstranil otvorem velikosti drobne mince. Mezitim doktor Kerry Nordstrom v Indianapolis vyviji novou chirurgickou techniku, ktera je prevratna, zaroven vsak eticky pochybna. A kdyz lekarka Liz Dannyova patra po pricinach sebevrazdy sveho manzela, vynikajiciho chirurga, narazi na podivna fakta, ktera by mohla mit spojitost s nevyresenymi vrazdami. Zda se, ze vsechny nitky vedou do zahadne mexicke laboratore, kde se, jak Liz brzy pozna na vlastni kuzi, provadeji zrudne pokusy. A jakmile se Liz spoji s detektivem Willersem, vse zacina ukazovat na ctizadostiveho, chladneho doktora Nordstroma.Ten vynalezl zpusob, jak uchovavat vnitrni organy po dlouhou dobu. Tento svuj vynalez chce prodat za obrovske penize pres satelitni vysilani, cemuz se Liz snazi zabranit.
Hardcover. Condition: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. V losangeleske nemocnici pracuje perspektivni lekarka Laura Antonelliova, odbornice na laparoskopii. Na lekarske konferenci v San Diegu si s obdivem vyslechne ohromujici prednasku doktora Neila Reynoldse, ktery se zabyva vojenskym vyzkumem a specializuje se na nejnovejsi mikroskopicke implantaty. Laura nic netusi o Neilove prisne utajovanem vyzkumu v oblasti nanotechnologie, o jeho tajne umluve s jednim ze senatoru, ktera mu ma prinest dostatek financi na drahy projekt, nezna ani samotneho Neila.
Hardcover. Condition: Fair. Verschmutzung / Wasserschaden; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Vergilbt / ausgeblichen. Thiller z lekarskeho prostredia. Mlada lekarka Holiday Powersova prichadza na losangelske vedecke pracovisko, aby sa stala veducou narocneho projektu operacii na dialku. Prvym dobrovolnym pacientom je japonsky multimilionar, ktoremu ma byt pomocou lasera a pocitacovej techniky vyoperovany zlcnik. Ale hlavny konstrukter pocitacoveho projektu sa z neznamych pricin nedostavi a pacient v Tokiu pri operacii umiera.
Hardcover. Condition: As New. Detektiv Willers vysetruje serii bizarnich vrazd, k nimz v posledni dobe doslo v Cincinnati. Vrah po sobe nezanechal zadne stopy a vsechny obeti byly zabity stejnym zpusobem-jejich vnitrni organy nekdo odstranil otvorem velikosti drobne mince. Mezitim doktor Kerry Nordstrom v Indianapolis vyviji novou chirurgickou techniku, ktera je prevratna, zaroven vsak eticky pochybna. A kdyz lekarka Liz Dannyova patra po pricinach sebevrazdy sveho manzela, vynikajiciho chirurga, narazi na podivna fakta, ktera by mohla mit spojitost s nevyresenymi vrazdami. Zda se, ze vsechny nitky vedou do zahadne mexicke laboratore, kde se, jak Liz brzy pozna na vlastni kuzi, provadeji zrudne pokusy. A jakmile se Liz spoji s detektivem Willersem, vse zacina ukazovat na ctizadostiveho, chladneho doktora Nordstroma.Ten vynalezl zpusob, jak uchovavat vnitrni organy po dlouhou dobu. Tento svuj vynalez chce prodat za obrovske penize pres satelitni vysilani, cemuz se Liz snazi zabranit.
Hardcover. Condition: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Hrdinkou napinaveho romanu je mlada lekarka, ktera byla vybrana jako vedouci vysoce narocneho projektu operaci na dalku. Operace vsak ze zahadnych duvodu skonci katastrofou.
Language: English
Published by Severn House Publishers Ltd, Sutton, Surrey, United Kingdom, 1990
ISBN 10: 0727841343 ISBN 13: 9780727841346
Seller: Harry Righton, Evesham, United Kingdom
First Edition
Hard Cover. Condition: Very Good -. Dust Jacket Condition: Very Good. First Edition. Rebound. Bump to spine ends and corners. usual library markings. Page edges tanning. Text Good ++. Unclipped dustjacket in clear protective sleeve in VG condition. Ex-Library.
Published by Novosti, 1970
Seller: Kennys Bookshop and Art Galleries Ltd., Galway, GY, Ireland
Condition: Very Good. 1970. Paperback. Good clean copy with minor shelf wear. . . . .
Published by Foreign Languages Publishing House
Seller: Kennys Bookstore, Olney, MD, U.S.A.
Condition: Very Good. 1959. Paperback. 8vo. History of Science.Space exploration Good copy in original printed wrappers. . . . . Books ship from the US and Ireland.
Language: English
Published by Lippincott, Philadelphia, 1978
ISBN 10: 0397012462 ISBN 13: 9780397012466
Seller: Rare Book Cellar, Pomona, NY, U.S.A.
First Edition Signed
Hardcover. First Edition; Second Printing. Very Good+ in a Very Good+ dust jacket. Light foxing along text block edges and front panel. ; Personalized by author on FEP. ; 8vo 8" - 9" tall; Signed by Author. Signed.
Published by Foreign Languages Publishing House, 1959
Seller: Kennys Bookshop and Art Galleries Ltd., Galway, GY, Ireland
Condition: Very Good. 1959. Paperback. 8vo. History of Science.Space exploration Good copy in original printed wrappers. . . . .
Published by Idisher sotsyalistisher federatsyon fun Amerika, New York, 1916
Seller: Henry Hollander, Bookseller, Los Angeles, CA, U.S.A.
Softbound. Condition: Very Good-. Octavo, paper covers with minor wear, 128 pp. Text is in Yiddish. OCLC Number: 33231131.
ISBN 10: 5883370446 ISBN 13: 9785883370440
Seller: medimops, Berlin, Germany
Condition: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.