Condition: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Hardcover. Condition: As New. Meer dan 150 kussen in de kunst voeren u dwars door de kunstgeschiedenis en verbeelden allerlei verschillende thema's en betekenissen. Deze kunstkussen zijn ook nog eens gemaakt van de meest uiteenlopende materialen: gefotografeerde kussen, kussen in de schilderkunst, de beeldhouwkunst en in de toegepaste kunst.Uit dit overzicht blijkt dat de kus een inspirerende, veelbetekenende en eeuwenoude daad is. Afbeeldingen van de kus zijn er immers al sinds de Grieken en de Etrusken. Moderne kunstenaars als Picasso, Rodin en Klimt hebben zelfs complete series gemaakt in een poging om hun volmaakte kus voor de eeuwigheid vast te leggen. Het accent van De Kus in de Kunst ligt op het tonen van de diversiteit in het afbeelden ervan door de eeuwen heen. Mensen die van kunst en kussen houden, zullen dit boek met veel plezier lezen en bekijken.
Condition: Good. First Edition. Er zijn veel soorten kussen: verliefde kussen, vriendschappelijke kussen, tedere moederkussen, afscheidskussen, devote kussen, wellustige kussen, levenskussen, kussen van dood en verraad. Maar bovenal is de kus een symbolische daad van liefde. En dat zal ongetwijfeld de verklaring zijn dat zoveel kunstenaars zich door de kus (hebben) laten inspireren. De 175 'kussen in de kunst' voeren ons dwars door de kunstgeschiedenis heen, verbeelden totaal verschillende thema's en betekenissen en zijn gemaakt van de meest uiteenlopende materialen: De kus in de fotografie, de schilderkunst, in de toegepaste kunst en de beeldhouwkunst. Kussen gemaakt van brons, zilver, porselein, hout, zijde, terracotta, marmer, staal, neon en zelfs van een bureaulamp. Uit dit overzicht blijkt dat de kus een inspirerende en veelbetekenende daad is. Afbeeldingen van de kus zijn er al sinds de Etrusken en de Grieken. Kunstenaars als Picasso, Rodin en Klimt hebben zelfs complete series gemaakt, in een poging om hun volmaakte kus voor de eeuwigheid vast te leggen. Het accent van De Kus in de Kunst ligt op het tonen van de diversiteit in afbeeldingen van de kus in de kunst door de eeuwen heen. Dit boek zal met plezier worden gelezen door mensen die van kussen houden, bovendien is het een prachtig cadeau voor een geliefde.
Published by P. den Boer, Utrecht z.j.
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Rug verkleurd.
Published by Bosch & Keuning, Baarn, 1941
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. 3rd Edition. Dit boek is niet in de handel. Het is een geschenk van de uitgevers aan die abonnee's van De Jonge Vrouw, die een nieuwe abonnee aanbrengen. Met 10 portetstudies van Sari Goth en voorwoord van C.M.E. Kuyper. Bandteekening van J. Minderaa; Datum op schutblad.
Published by Leiden, E.J. Brill, 1958
Seller: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Netherlands
paperbound, 12mo xvii+75 pp. schooluitgave; Griekse tekst met noten; matige conditie (omslag met slijtage, enkele aantekeningen in potlood bij de tekst).
Condition: Very good.
Published by Leiden, E.J. Brill, 1971
Seller: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Netherlands
paperbound, 12mo xvi+83 pp. Latijne tekst met commentaar; zeer goede conditie.
Published by Leiden, E.J. Brill, 1968
Seller: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Netherlands
paperbound, small 8vo xii+71 pp. Griekse tekst met uitgebreide noten; zeer goede conditie (ongebruikt).
Language: Dutch
Published by Uitgeverij Waanders & De Kunst, 2015
ISBN 10: 9462630097 ISBN 13: 9789462630093
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: Very good.
Condition: very good. Amsterdam: Bottenburg, .d. Orig. cloth binding, 291 pp. Condition : very good copy. Keywords : ,
Language: German
Published by Verlag C.H. Beck, München, 1979
ISBN 10: 3406060722 ISBN 13: 9783406060724
Seller: Oxfam Bookshop Gent, Gent, Belgium
Hardcover. Condition: Good. No Jacket. IX - 227 pp. Verlag C.H. Beck, München, 1979. Handbuch der Altertumswissenschaft. Zweite Abteilung, zweiter Teil, dritter Band. Stellenregister und Verzeichnis der Nichtlateinischen Wörter. Hardcover. Bound in black buckram with gilt lettering on the spine. Front cover partially discolored. Minor wear to head and tail. Ex library of the University of Ghent with the usual stickers, stamps and numbers; otherwise a good book with clean and unmarked interior.
Seller: moluna, Greven, Germany
First Edition
Condition: New.
Published by J.B. Wolters, Groningen/Batavia, 1940, 1940
Seller: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Netherlands
Proefschrift. Papieren omslag. 128 p losse stellingen. -(Omslag verkleurd, uiteinden rug beschadigd, ezelsoren in omslag en pagina's, naam in inkt op beide titelpagina's.).
Soft Cover. Condition: Good. No Jacket. First Edition. Text in Dutch with some Greek. Spine and edges of covers tanned. A00018854A.
Published by Wereldbibliotheek, Amsterdam, 1977
Seller: The Book Gallery, Jerusalem, Israel
20.5x13.5cm. 544 pages. Gilt softcover with dust-jacket. Cover corners slightly rubbed. Else in good condition. The book is in : Dutch.
Published by Groningen, Bouma's Boekhuis, 1981., 1981
Seller: Antiquariat Thomas Rezek, München, Germany
Gr- 8°. XV, 325 pp. Original cloth with title to spine and front cover Groningen Commentaries on Apuleius. Latin text with notes in English. - Fine, clean.
Published by Groningen, 1984
Seller: Zentralantiquariat Leipzig GmbH, Leipzig, Germany
M. mehr. Abb. 171 S. Sprache: Englisch 0 gr.
J.B. Wolters, Groningen/Batavia, 1940. 128 p. 4ş menor. Rústica editorial tipográfica algo rozada. Buen ejemplar. Literatura griega. Ensayo. Crítica literaria. Clásicos.
Condition: Hervorragend. Zustand: Hervorragend | Seiten: 752 | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.
Language: Latin
Published by Bouma, Groningen, 1977
First Edition
Hardcover. Condition: Gut. Erste Ausgabe. XVI, 247 S. Orig.-Leinenband. Lateinische Textausgabe mit englischem Kommentar. Der Rücken verblaßt und die Deckel mit schwachem Lichtrand. Mit geringen Bleistiftanmerkungen auf ca. 20 Seiten, sonst gut erhaltenes Exemplar mit nur leichten Gebrauchsspuren.
Gebunden. Condition: New. Dieser Band ist Teil des Handbuches, das einen Gesamtueberblick der Geschichte der lateinischen Sprache im Mittelalter bietet. Das Werk gliedert sich in zwei Hauptteile, Lexikologie und Grammatik, verteilt auf vier Baende. Den Abschluss bildet ein Bibliograph.
2. Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1977, in-8°, 544 pp, groenlinnen band met stofwikkel. Mooi exemplaar, maar de (blanke) schutbladen worden ontsiert door vlekken van een vroegere transparant omslag met cellotape vastgemaakt ( offset vlekken).