Published by Den Haag : Martinus Nijhoff, 1980
ISBN 10: 9024790123 ISBN 13: 9789024790128
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. 2 uniforme paperbacks, 314+357 pagina's, 8vo. Deel 1) 16e-18e eeuw (ISBN 9024790123); Deel 2) 19e-20e eeuw (ISBN 9024790131).; Ruggen licht verkleurd.
Language: Dutch
Published by Amsterdam, Uitgeverij Balans, 2003
ISBN 10: 9050186009 ISBN 13: 9789050186001
Seller: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Netherlands
cloth, 8vo 460 pp., 32 platen buiten de tekst tachtigjarige oorlog; de republiek; de zeestrijdkrachten; Nederlands Oost-Indië; eerste en tweede wereldoorlog; zeer goede conditie.
Language: Dutch
Published by Den Haag, Martinus Nijhoff 1975, 1975
ISBN 10: 9024717574 ISBN 13: 9789024717576
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Original publisher's blue paper-covered boards, pictorial frontcover, large thick 8vo: xij, 644pp., 31 essays with footnotes & bibliographical notes, tables, list abbreviations. Very fine copy.
Condition: New. pp. 205.
Published by Martinus Nijhoff, 1980 - tweede, herziene druk, 1980
Seller: Handled With Care, Bocholt, Belgium
Softcover/Paperback. Condition: New. In zeer goede staat. Ongelezen. Grote paperback.
Seller: Mispah books, Redhill, SURRE, United Kingdom
Paperback. Condition: Like New. LIKE NEW. SHIPS FROM MULTIPLE LOCATIONS. book.
Published by s-Gravenhage, Martinus Nijhoff 1972, 1972
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
714 p. Linnen, in goede staat.
Published by 's-Gravenhage, 1972, 1972
Seller: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Netherlands
's-Gravenhage, 1972. Linnen. 4to. xxxii,720 pp. (RGPgs 139). Alles wat verschenen is.
Seller: Grimbergen Booksellers, Lisse, Netherlands
Martinus Nijhoff, 1980. Softcovers. 3314, 357 pp. Ruggen iets vekleurd.
ISBN 10: 9024714974 ISBN 13: 9789024714971
Seller: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Netherlands
Condition: very good. Den Haag : Martinus Nijhoff, 1972. Orig. cloth binding. xxxi,714,[1] pp. 26 cm. (Rijks geschiedkundige publicatiën. Grote serie, 139). Stempeltje op schutblad. - Diplomatieke documenten en correspondentie, notulen Kabinetsraad, . etc. van het Koninkrijk der Nederlanden in het revolutiejaar 1848. Condition : very good copy. ISBN 9789024714971. Keywords : HISTORY,
Published by Martinus Nijhoff / Instituut voor Nederlandse Geschiedenis 1957-2004, 's-Gravenhage / Den Haag, 1957
ISBN 10: 9052161399 ISBN 13: 9789052161396
34 vols. Green cloth hardcovers; 27.5x19 cm. Rijks Geschiedkundige Publicatiën [ RGP ] Grote serie, deel 100, 102, 106, 107, 109, 116, 118, 122, 126, 128, 132, 137, 138, 139, 145, 146, 156, 157, 160, 162, 172, 173, 181, 188, 191, 192, 199, 203, 212, 220, 234, 235, 253, 254 - (ex-university library, traces of tickets, stamps, few (older) volumes loose in bindings) Although still good and complete set. See picture - Weight is 75 kg! 'De bronnenuitgaven zijn als volgt ingedeeld: Bescheiden betreffende de buitenlandse politiek van Nederland 1848-1919: Eerste periode 1848-1870, bewerkt door C.B. Wels / Tweede periode 1871-1898, bewerkt door J. Woltring / Derde periode 1899-1919, bewerkt door C. Smit - Van de eerste periode is alleen het deel over 1848 verschenen, de overige twee deelreeksen zijn met respectievelijk 6 en 8 delen (in 9 banden) volledig. / Documenten betreffende de buitenlandse politiek van Nederland 1919-1945: Periode A 1919-1930, bewerkt door J. Woltring - 6 delen / Periode B 1931-1940, bewerkt door J. Woltring, W.J.M. Klaassen en B.G.J. de Graaff - 4 delen / Periode C 1940-1945, bewerkt door A.F. Manning, A.E.K. Kersten, M. van Faassen en R.J.J. Stevens. - 8 delen' 75000g.
Amsterdam; uitgeverij Balans, 2003, in-8°, 463 pp. Index. Goed exemplaar van de hardback editie.
Seller: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Netherlands
Condition: very good. Den Haag : Martinus Nijhoff, 1957-1974. Orig. cloth binding. xxxi,714,[1]; xx,809; xxvi,918,[1]; xxviii,947; xliii,836; xlvi,786; l,845; xvi,802,[1]; xv,811; xvi,1015,[1]; xvi,774,[1]; xvi,iv,1122,[1]; xxvii,718,[1]; xxviii,589; xxxv,iv,1229,[1] pp. 26 cm. (Rijks geschiedkundige publicatiën. Grote serie, 139, 103, 118, 122, 126, 132, 138, 100, 102, 106, 109, 116-117, 128, 137, 145-146). 17 Volumes together. Some volumes have library stamps, bookplate. Some bindings sl. discolored. Heavy item. Additional shipping costs outside EU apply. - All published. Condition : very good copy. Keywords : HISTORY,
Seller: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Netherlands
Condition: very good. Den Haag : Martinus Nijhoff, 1957-1974. 17 Volumes. Orig. cloth binding. xxxi,714,[1]; xx,809; xxvi,918,[1]; xxviii,947; xliii,836; xlvi,786; l,845; xvi,802,[1]; xv,811; xvi,1015,[1]; xvi,774,[1]; xvi,iv,1122,[1]; xxvii,718,[1]; xxviii,589; xxxv,iv,1229,[1] pp. 26 cm. (Rijks geschiedkundige publicatiën. Grote serie, 139, 107, 118, 122, 126, 132, 138, 100, 102, 106, 109, 116-117, 128, 137, 145-146). Documenten betreffende de buitenlandse politiek van Nederland, 1919-1945. Periode A : 1919-1930. Deel I: 1 juli 1919 - 1 juli 1920; Deel II: 1 juli 1920 - 31 augustus 1921; Deel III: 1 september 1921 31 juli 1922; Deel IV: 1 augustus 1922 - 30 september 1923; Deel V: 1 oktober 1923 - 31 augustus 1924; deel VI: 1 september 1924 - 31 augustus 1925. Den Haag : Martinus Nijhoff, 1976-1992. 6 Delen. Orig. cloth bindings. c,726; xcix,649; cix,686; cxxxii,659; cxlvii,708; cxl,526 pp. (Rijks Geschiedkundige Publicatiën. Grote serie, 156, 162, 173, 181, 192, 220). Documenten betreffende de buitenlandse politiek van Nederland, 1919-1945. Periode B : 1931-1940. Deel I: 2 januari 1931 - 29 maart 1932; Deel II: 1 april 1932 - 30 mei 1933; Deel III: 1 juni 1933 - 26 juni 1934; Deel IV: 27 juni 1934 - 30 juni 1935. Den Haag : Instituut voor Nederlandse Geschiedenis, 1985-1996. 4 Volumes. Orig. cloth bindings. lxxxi,796; lxx,719; lxvi,615; lxx,534 pp. (Rijks geschiedkundige publicatiën. Grote serie, 191, 199, 212, 234). Documenten betreffende de buitenlandse politiek van Nederland, 1919-1945. Periode C : 1940-1945. Deel I: 10 mei - 31 oktober 1940; Deel II: 1 november - 31 mei 1941; Deel III: 1 juli - 7 december 1941; Deel IV: 8 december 1941 - 30 juni 1942; Deel V: 1 juli - 15 december 1942; Deel VI: 16 december 1942 - 30 juni 1943; Deel VII: 1 juli 1943 - 30 juni 1944; Deel VIII: 1 juli 1944 - 14 augustus 1945. Den Haag : Instituut voor Nederlandse Geschiedenis, 1976. 8 Volumes. Orig. cloth binding. xcv,594; lxxxv,635; xciii,719; cxi,744; xcii,828; lxxx,682; xcvii,700; ciii,800 pp. (Rijks geschiedkundige publicatiën. Grote serie, 157, 160; 172, 188, 203, 235, 253, 254). Heavy item. - Diplomatic correspondence of the Netherlands between 1848 and 1945. All 35 volumes published in fine condition. Condition : very good copy. Keywords : HISTORY,
Seller: Majestic Books, Hounslow, United Kingdom
Condition: New. Print on Demand pp. 205.
Seller: Biblios, Frankfurt am main, HESSE, Germany
Condition: New. PRINT ON DEMAND pp. 205.
Language: English
Published by Springer Netherlands, 2011
ISBN 10: 9400969368 ISBN 13: 9789400969360
Seller: moluna, Greven, Germany
Condition: New. Dieser Artikel ist ein Print on Demand Artikel und wird nach Ihrer Bestellung fuer Sie gedruckt. The present volume, number 15 of the Acta Historiae Neerlandicae - which have been appearing since 1978 under the title The Low Countries History Yearbook - is the last of the series. Economic reasons force the publishers to discontinue it. This is a matter.