Language: Dutch
Published by Antwerpen; Veen uitgevers Utrecht, 1983
ISBN 10: 9020402811 ISBN 13: 9789020402810
Seller: Grammat Antiquariat, Oberbarnim, Germany
Broschur. 0. 8°. 158 S. Broschur. Einband leicht berieben und leicht bestossen, ansonsten gut erhalten. Sprache: Deutsch 0,600 gr.
Published by Commissariaat-Generaal Voor De Internationale Culturele Samenwerking, Brussel, 1983
Seller: Montreal Books, Westmount, QC, Canada
Soft cover. Condition: Near Fine. Montreal Books rating system: 1. Fine 2. Near Fine 3. Very Good 4. Good 5. Fair. Size: 4to, 72pp. Book.
Published by Commissariaat-Generaal Voor De Internationale Culturele Samenwerking, Brussel, 1983
Seller: RPBooks, Champlain, NY, U.S.A.
Soft cover. Condition: Near Fine. Montreal Books rating system: 1. Fine 2. Near Fine 3. Very Good 4. Good 5. Fair. Size: 4to, 72pp. Book.
Language: Dutch
Published by Zutphen : De Walburg Pers, 1985
ISBN 10: 9060113977 ISBN 13: 9789060113974
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Paperback, illustraties in z/w, 4to.; Rug verkleurd; naam binnenkant kaft.
Language: Dutch
Published by Zutphen : Walburg Pers, 1992
ISBN 10: 9060118014 ISBN 13: 9789060118016
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele blauwe hardcover met zilveropdruk op rug, stofomslag, veel z/w illustraties, 4to.; Naam op schutblad.
Published by Kelderuitgeverij, Utrecht, 2013
Seller: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Netherlands
Condition: Very Good. I.z.g.st., paperback, 74 pp., 14x21x0,5 Met opdracht van auteur op schutblad. Zeer lichte gebruikssporen achterzijde omslag., wordt verzonden als brievenbuspakket.
Published by Bervoets, Den Haag, 2004
Seller: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Netherlands
Condition: Very Good. I.z.g.st., paperback, 59 pp., 13x21x0,5 Met opdracht van auteur op schutblad., wordt verzonden als brievenbuspakket.
Published by Kelderuitgeverij, Utrecht, 2023
ISBN 10: 9079395617 ISBN 13: 9789079395613
Seller: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Netherlands
Condition: Very Good. I.z.g.st., paperback, 49 pp., 21x14,3x0,5 Voorwoord. Gesigneerd door beide auteurs. Lichte gebruikssporen omslag. , wordt verzonden als brievenbuspakket.
Published by Walburg Pers, Zutphen, 1992
Seller: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Netherlands
Linnen band met stofomslag, 30 cm, 270 pp. Ills.: zwart/wit illustraties. Cond.: goed / good. ISBN: 9060118014.
Published by Stichting Beeldende Kunst Gelderland, Arnhem
1990, Cahiersteek met stofomslag. 4 p. Met originele zeefdruk. 29,5x21cm. Oplage 120 exemplaren, dit is nummer 21. In goede staat.
Seller: Grimbergen Booksellers, Lisse, Netherlands
Walburgpers, 1992. Gebonden met stofomslag. 270 pp. 29x21,5 cm.Illustraties in z/w. Hoeken onderzijde iets gestoten. Goed ex.
Seller: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Netherlands
Academisch Proefschrift VU Amsterdam. Zutphen, Walburg Pers, 1992. 29 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in z/w. 270 pag. + stellingen. ALS NIEUW [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] Cartoon ].
Seller: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Netherlands
Zutphen, 1992. 270 pp. Ills. Hardcover, d./j. (Diss.). Dustjacket sl. soiled.
Antwerpen, De Zwarte Panter, 1993, formaat in-4°, 134 pp, eigele linnen uitgeversband met originele stofwikkel. Bevat een lijst met de bibliofiele uitgaven van de kunstenaar. Exemplaar met een originele volblad-tekening potloodtekening van de kunstenaar. ''Voor Willy van Fred'' De kunstenaar op een skateboard, jagend op $ muntstukken.