Published by Brussel, 1969
Seller: crealivres, La fontennelle, France
Condition: Good. Envoi rapide couverture défraîchie tranche ternie intérieur propre. in4. 1969. Broché. Good.
Hardcover. Condition: Good. Dust Jacket Condition: Not present. Naamstempel / Zonder stofomslag Dutch.
Seller: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, Netherlands
2002, 644 + 553 + 951 pp., 4 delen in linnen met stofomslagen, in nieuwstaat.
Language: French
Published by G. Desmet-Huysman, Kortrijk, 1976
Seller: Librairie Archaion, Bruxelles, Belgium
cartonné et toilé. Condition: Très bon. Dust Jacket Condition: Bon. 424 p., 152 pl. de sceaux n/b. Inv. 22108.
Published by Kortrijk : Publishers G. Desmet-Huysmans, 1975
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. 2 original gilt lettered and decorated burgundy cloths, dust jacket, numerous (tipped-in) illustrations in colour and b/w, black gilt decorated cloth covered board slipcase, 4to.; Slipcase partly discoloured.
Published by Kortrijk, 1975, 1975
Seller: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Netherlands
Kortrijk, 1975. Clothbound with dustjacket.
Published by Kortrijk, 1975, 1975
Seller: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Netherlands
Kortrijk, 1975. Clothbound with dustjacket.
Published by Ministerie van Nationale Opvoeding; Algemeen Rijksarchief; Rijksarchief Kortrijk Brussel, 1965
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. 60 p. 4° Text Dutch.
Published by Ministerie van Nationale Opvoeding en cultuur (Brussel), 1969
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Very Good. 1. Dutch Deze inventariserende studie biedt analytische beschrijvingen (ontledingen) van oorkonden die bewaard worden in de ?Farde A. De Poorter? van het Stadsarchief Kortrijk, met documenten daterend van 1141 tot 1789. E. Warlop ontsluit de inhoud, datering en context van de charters en plaatst ze binnen hun juridische en administratieve achtergrond. Het werk vormt een essentieel hulpmiddel voor historisch en diplomatisch onderzoek naar de stedelijke en regionale geschiedenis van Kortrijk en omgeving, en vergemakkelijkt de raadpleging van primaire bronnen uit de middeleeuwen en de vroegmoderne tijd. Met index!
Published by Ministerie van Nationale Opvoeding en Cultuur Brussel, 1969
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. Dutch.
Published by Ministerie van Nationale Opvoeding en Cultuur Brussel, 1969
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. Dutch.
Published by Kortrijk, Publishers G. Desmet-Huysman 1975, 1975
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
2 volumes, 335, -563 p. Bound in the publisher's cloth with pictorial dustjackets and slipcase (In very good condition.).
Published by G. Desmet- Huysman, 1975
Seller: Riverby Books, Fredericksburg, VA, U.S.A.
Hardcover. Condition: Very Good. Dust Jacket Condition: Very Good. Two hardcovers, each with red cloth over boards, gilt insignia and lettering on cover and spine. Matching black and white DJs with image printed on front. DJs wrapped in protective brodart sleeves, placed in sturdy cardboard slip case. Volume I has very small closed tear at bottom of front cover, otherwise no damage to exteriors. About 12 inches tall by 8.5 inches wide. Title pages dated 1975. Copyright page in Volume I dated 1975, original publication under Belgian title in 1968. 335 pages in Volume I. Titled Part I: Historical Study, Volume I: Text. Includes preface by R. C. Van Caenegem, general conclusion, and glossy pages of full-color and monochrome art pieces. Volume II starts on page 341, ends on page 563. Titled Part I: Historical Study, Volume II: Notes. Includes list of sigla and abbreviations, sources, and notes on each chapter of Volume I. No art in Volume II. Pages of each volume are clean and bright. Slip case is sturdy.Binding is neat and strong. Please email us with questions or to request photos.
Published by Bruxelles, Recueil généalogique et héraldique 1984, 1984
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgium
Association Member: ILAB
4 contributions en un volume, 191pp., avec illustrations en n/bl dans et hors texte, 24cm., brochure originale, pages pour la plupart toujours non coupées, texte et intérieur sont frais, numéro thématique de "Le Parchemin, Recueil généalogique et héraldique" tome XXXIV (34), très bon état, B115769.
Published by Ministerie van nationale opvoeding, algemeen rijksarchief en rijksarchief in de provincies (Brussel), 1969
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. 1. Dutch Dit eerste deel van de inventarissen van de archieven van kerkfabrieken in het Rijksarchief te Kortrijk biedt een systematische en wetenschappelijk verantwoorde ontsluiting van de bewaarde archiefbestanden van verschillende kerkfabrieken. Het werk beschrijft de inhoud, datering, structuur en ordening van de archieven en vormt een onmisbaar hulpmiddel voor historici, genealogen en andere onderzoekers die zich bezighouden met kerkgeschiedenis, lokaal bestuur en religieus erfgoed in West-Vlaanderen.
Published by Ministerie van nationale opvoeding, algemeen rijksarchief (Brussel), 1965
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. 1. Dutch Dit eerste deel van de inventaris van het archief van de abdij van Merkem bevat een uitvoerige inleiding met een systematische ontleding van de bewaarde oorkonden uit de periode 1173-1585. De studie analyseert de diplomatische kenmerken, inhoud, datering en herkomst van de charters en plaatst ze in hun institutionele en historische context. Het werk vormt een essentieel instrument voor onderzoek naar middeleeuwse kloostergeschiedenis, kerkelijke instellingen en regionale geschiedenis in Vlaanderen.
Published by Ministerie van nationale opvoeding, algemeen rijksarchief en rijksarchief in de provincies (Brussel), 1966
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. 1. Dutch Dit tweede deel van de reeks inventarissen van de archieven van kerkfabrieken in het Rijksarchief Brugge bevat een gedetailleerde beschrijving van de overgedragen archiefbestanden van diverse kerkfabrieken uit de regio. De inventaris geeft per archieffonds een overzicht van de structuur, de chronologische afbakening en de inhoud van de documenten, waaronder rekeningen, correspondentie, besluiten en administratieve registers. Het werk vormt een belangrijk werkinstrument voor historisch onderzoek naar parochiaal bestuur, kerkelijk patrimonium en lokale geschiedenis in West-Vlaanderen.
Published by Ministerie van nationale opvoeding, algemeen rijksarchief en rijksarchief in de provincies (Brussel), 1964
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. 1. Dutch Dit tweede deel van de inventarissen van de gemeentearchieven in het Rijksarchief Brugge biedt een systematische beschrijving van de overgedragen archiefbestanden van diverse gemeenten uit de regio. Per archief worden de ontstaansgeschiedenis, ordening, datering en inhoud van de documenten uiteengezet, waaronder notulen, registers van burgerlijke stand, administratieve dossiers, correspondentie en financiële bescheiden. De publicatie vormt een essentieel hulpmiddel voor historisch onderzoek naar lokaal bestuur, demografie en administratieve ontwikkeling in West-Vlaanderen.
Published by Ministerie van nationale opvoeding, algemeen rijksarchief en rijksarchief in de provincies (Brussel), 1975
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. 1. Dutch Dit eerste deel van de inventarissen van de gemeentearchieven in het Rijksarchief te Kortrijk bevat een systematische en gedetailleerde beschrijving van de overgedragen archiefbestanden van verschillende gemeenten uit de regio. Per archieffonds worden de ontstaansgeschiedenis, ordening, datering en inhoud van de documenten toegelicht, waaronder registers, notulen, administratieve dossiers, correspondentie en financiële stukken. Het werk vormt een belangrijk werkinstrument voor onderzoek naar lokaal bestuur, institutionele ontwikkeling en sociale geschiedenis in Zuid-West-Vlaanderen.
Published by Ministerie van nationale opvoeding en cultuur, Brussel, 1965
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Very Good. 1. Dutch Deze inventaris geeft een gedetailleerd overzicht van het oud archief van de gemeente Loker (periodieke afdelingen, reeksen, bewaarplaats) en ontsluit de archiefbestanddelen die bewaard worden in het depot van het Rijksarchief te Brugge.
Published by Stad Wervik, 1968
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Very Good. 1. Dutch Vermoedelijk eind jaren '60 van de vorige eeuw. Z.
Published by Bruxelles, Recueil généalogique et héraldique 1984, 1984
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgium
Association Member: ILAB
4 contributions en un volume, 191pp., avec illustrations en n/bl dans et hors texte, 24cm., reliure demi-cuir vert, dos légèrement insolé, plats marbrés, feuilles de garde marbrées, brochure originale conservée et reliée, texte et intérieur sont frais, avec ex-libris héraldique, numéro thématique de "Le Parchemin, Recueil généalogique et héraldique" tome XXXIV (34), bon état, B121176.
Published by Kortrijk, 1975, 1975
Seller: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Netherlands
Kortrijk, 1975. 4 vols. Cloth printed dustj. 1332 p. With 60 plates (16 in colour) and 250 figures of seals. Cased in two clothbound boxes, gilt stamped. New, and unused copies. Overweighted item: 9,9 kilogrammes. Vols. 3 and 4 contain a catalog of seals of the Flemish nobles, with many seals illustrated.
Published by Kortrijk, Publishers G. Desmet-Huysman 1975-1976, 1976
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
4 volumes, 335, -563, -983, -1332 p. Bound in the publisher's cloth with pictorial dustjackets and slipcases (In very good condition.).
Published by Ministerie van Nationale opvoeding en cultuur. Algemeen Rijksarchief, Rijksarchief Kortrijk,Brussel, 1965
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Very Good. 1. Dutch Deze catalogus biedt een overzicht van de tentoonstelling over de situatie van Kortrijk gedurende de regeerperiode van koning Leopold I (1831-1865). Het behandelt het stadsbestuur, economie, maatschappij en infrastructuur van Kortrijk in die periode.
Published by Werkgroep van de heksenstoet, Beselare, 1971
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Very Good. 1. Dutch Tentoonstelling van 17 juli -1 augustus 1971 in zaal 'Open deur', Kerkplein 3, te Beselare.
Published by Ministerie van nationale opvoeding en Nederlandse Cultuur, Brussel, 1971
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Very Good. Dust Jacket Condition: Not present. 1. Dutch Het boek bevat de inventaris van het ?oud archief? van de kerkfabriek en parochie Sint-Maarten te Kortrijk, met documenten bewaard vanaf ongeveer 1413 tot ca. 1815. De inventaris beslaat ongeveer 9,46 strekkende meter archiefmateriaal. De opbouw van de inventaris is thematisch/ functioneel: ? Algemeenheden en kerkfabriek ? Registers; goederenbeheer en boekhouding; processen ? Koor: personeel, beheer, stichtingen, renten, rentebrieven, onroerend goed ? Processen tegen het O.L.V.?kapittel ? Broederschappen, gildes, ambachten binnen de parochiecontext . In de recensie in Revue du Nord wordt opgemerkt dat van 589 akten (1205?1792), veel nog ongepubliceerd zijn, en dat de taalverschuiving van Latijn naar Vlaams in de 14e eeuw zichtbaar wordt in het archiefmateriaal.
Published by Stad Wervik, 1968
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Very Good. Dust Jacket Condition: Not present. 1. Dutch Deze tentoonstellingscatalogus verscheen naar aanleiding van de overzichtstentoonstelling Wervik door de eeuwen heen (5?14 juli 1968), ingericht door het Algemeen Rijksarchief in samenwerking met de Stedelijke Oudheidkundige Commissie. De uitgave bevat een inleidende schets van de geschiedenis van Wervik en een thematisch geordende lijst van tentoongestelde stukken: archiefdocumenten, kaarten en plannen, prenten, foto?s, archeologische vondsten en voorwerpen uit het stedelijk en religieus verleden. Korte toelichtingen situeren de objecten binnen de politieke, economische en culturele ontwikkeling van de stad en haar omgeving, zodat de catalogus zowel als bezoekersgids fungeert als een beknopt naslagwerk over de lokale geschiedenis.
Published by Familia et Patria, Handzame [Belgium], 1968
Seller: Expatriate Bookshop of Denmark, Svendborg, Denmark
orig.cloth. 23x15cm, 462 + 749 pp., THREE VOLUMES: The dustwrapper of the third volume is rumpled & torn. Weighs 3.2 kilos. Text entirely in Flemish. The Nobility of Flanders until 1300. 2 volumes in 3. Contents: Deel 1. Historische studie.- Deel 2, Bd. 1-2 Bijlagen; alfabetisch repertorium von edele geslachten (Midden 9de - einde 13de eeuw). Some minor rubbing. VG., dustwrapper.
G. Desmet-Huysman, 1975-1976. 29 x 22 cm, 335 - 563 - 983 -1332 pp. (pagination continue). Quatre volumes reliés cartonnages d'éditeur pleine toile sous jaquettes illustrées. Jaquettes légèrement usées sinon beaux exemplaires abondamment illustrés. Livres.