Hardcover. Condition: Fine. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Farbtonänderung. Literatuurhistorische studie over de twee Indische perioden (1899-1921 en 1936-1939) van de Nederlandse letterkundige (1899-1940).
Language: Dutch
Published by Nijgh & Van Ditmar, Amsterdam, 1990
ISBN 10: 9023679156 ISBN 13: 9789023679158
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele rode linnen band met goudopdruk op rug, stofomslag, geïllustreerd met foto's in z/w achterin, 8vo.; Rug iets verkleurd.
Language: Dutch
Published by Amsterdam, De Buitenkant, 2007
ISBN 10: 9076452571 ISBN 13: 9789076452579
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Uitgelezen Boekebn: Katern vooir boekverkopers en boekenkopers. Jaargang 11, nummer 2. Paperback met 6 losse boekenleggers met gereproduceerde tekeningen.
Language: Dutch
Published by De Geus / Manus Amici / Novib
ISBN 10: 9052260737 ISBN 13: 9789052260730
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good.
Published by Indische Genealogische Vereniging, 2020
ISBN 10: 9083020835 ISBN 13: 9789083020839
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. Paperback, illustraties (waaronder foto's) in kleur en z/w, 8vo.
Language: Dutch
Published by Amsterdam : Nijgh & Van Ditmar, 2005
ISBN 10: 9038869541 ISBN 13: 9789038869544
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele grijze linnen band met zilveropdruk op rug, stofomslag, 2 leeslinten, geà llustreerd met 3 katernen met z/w foto's, 8vo.; Kleine scheurtjes stofomslag geplakt.
Language: Dutch
Published by Amsterdam : Nijgh & Van Ditmar, 2005
ISBN 10: 9038869541 ISBN 13: 9789038869544
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele grijze linnen band met zilveropdruk op rug, stofomslag, 2 leeslinten, geà llustreerd met 3 katernen met z/w foto's, 8vo.
Language: Dutch
Published by Amsterdam : Nijgh & Van Ditmar, 2005
ISBN 10: 9038869541 ISBN 13: 9789038869544
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele grijze linnen band met zilveropdruk op rug, stofomslag, 2 leeslinten, geà llustreerd met 3 katernen met z/w foto's, 8vo.; Klein scheurtje stofomslag geplakt; naamstickertje schutblad.
Published by Komunitas Bambu, 2008
ISBN 10: 9793731206 ISBN 13: 9789793731209
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. Paperback, text in Indonesian, 8vo.; Name on half title.
Condition: Very good.
2005, hardcover met stofomslag. goed exemplaar , met stofomslag. goed exemplaar , met stofomslag. goed exemplaar.
Published by E. du Perron genootschap
ISBN 10: 9080773824 ISBN 13: 9789080773820
Seller: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, Netherlands
2005, paperback, 100 pp., uitstekend exemplaar.
Seller: Grimbergen Booksellers, Lisse, Netherlands
Amsterdam, Van Gennep. 2008. Paperback. l 269 pp. Bloemlezing vol scherpzinnige , geestige, briljant geformuleerde religiekritiek uit Multatuli's werk.
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: Very good.
Published by Nijgh & Van Ditmar, Amsterdam, 2005
Seller: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Netherlands
Condition: Good. I.g.st., roestvlekjes op bovensnede. Gebonden in linnen met stofomslag, 1246 pp., met illustraties, met bibliografie, noten, verantwoording illustraties en register. Uit de collectie van Igor Cornelissen, wordt verzonden als postpakket.
Published by Nijgh & v. Ditmar, Amsterdam, 2005
Seller: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Netherlands
Linnen band met stofomslag, 22 cm, 1246 pp. Ills.: zwart/wit illustraties. Cond.: goed / good. ISBN: 9038869541.
Condition: Very good.
Language: English
Published by Netherlands Press, Windsor, 1981
ISBN 10: 0919417000 ISBN 13: 9780919417007
Seller: Bohemian Bookworm, Flemington, NJ, U.S.A.
First Edition Signed
Soft cover. Condition: Near Fine. 1st Edition. Softcover, NF, yellow paper, 1st edn, Dutch/English poetic text, inscribed by author on fep, possibly his second work. Rare. Cornelius Snoek is Professor of Dutch literature and civilization at the Sorbonne. Member of the editorial and advisory committee of The Low Countries. Corresponding member of the Association Amitiés Internationales André Malraux . Since 1977, Kees SNOEK has taught Dutch language, civilization and literature at universities in several academic communities: (Ann Arbor, Jakarta, Oldenburg, Auckland, and the University of Paris- Sorbonne, Paris since 2004). Inscribed by Author(s).
Leiden, KITLV, 2003. 4to. Wrappers. With many illustrations. 103 pp.
Paperback. Condition: Fair. Roest op de snede en de binnenkant van de kaft. Dutch Het boek biedt een compacte maar diepgaande benadering van het leven en werk van Pramoedya Ananta Toer, waarbij de auteurs zijn literaire ontwikkeling plaatsen binnen de politieke en maatschappelijke geschiedenis van Indonesië, met bijzondere aandacht voor kolonialisme, onafhankelijkheidsstrijd en de latere autoritaire periodes waarin zijn werk verboden werd. De inhoud is opgebouwd als een combinatie van een inleidend essay dat de historische en biografische context schetst, gevolgd door een interviewgedeelte waarin Pramoedya zelf reflecteert op zijn schrijverschap, zijn gevangenschap en de rol van literatuur als vorm van verzet, waarna een verdiepende analyse volgt van zijn belangrijkste werken en thema?s zoals herinnering, onderdrukking en identiteit, en tenslotte een afsluitende contextuele beschouwing waarin zijn internationale receptie en betekenis voor de wereldliteratuur worden belicht. Door deze opbouw ontstaat een samenhangend beeld van zowel de auteur als de intellectuele en politieke krachten die zijn oeuvre hebben gevormd.
Amsterdam, Nijgh & Ditmar. 1990. Eerste Druk. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 428 pag. - Omslag deels licht verkleurd wel een GOED EXEMPLAAR [Biography / Dutch [(Auto)Biografieën] Literatuur / Eerste druk [Nederlandse Literatuur] Indonesië / Indonesia [Indonesië/Nederlands-Indië] ].
Language: Dutch
Published by Uitgeverij De Buitenkant, 2007
ISBN 10: 9076452571 ISBN 13: 9789076452579
Seller: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Netherlands
Amsterdam, De Buitenkant, januari 2007. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 47 pag. - UITSTEKEND EXEMPLAAR [Boeken over Boeken / Books on Books [Boeken over Boeken] Literair tijdschrift ].
Amsterdam, Nijgh & Ditmar. 1990. Eerste Druk. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 428 pag. REDELIJK GOED EXEMPLAAR [Biography / Dutch [(Auto)Biografieën] Literatuur / Eerste druk [Nederlandse Literatuur] ].
Published by Nijgh & Van Ditmar ' Gravenhage, 2005
ISBN 10: 9038869541 ISBN 13: 9789038869544
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Hardcover. Condition: Good. Naamstempel,verder zeer goed Dutch.
Published by 1990 Amsterdam Nijgh & Van Ditmar, 1990
Seller: A. Van Zaelen antiquariaat, MECHELEN, Belgium
22 x 14 cm - 428 pgs - orig. linnen en stofwikkel.