Language: English
Published by Utrecht, Universiteitsbibliotheek 1984, 1984
ISBN 10: 9061943043 ISBN 13: 9789061943044
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Original publisher's sewn green paperback, pictorial frontcover, large 8vo: frontispiece, 392pp., richly illustrated, abbreviations, bibliography, index authors & titlrs, index copiists & miniaturists, index printers & publishers, index former owners, index other names, index manuscripts mentioned. Very fine copy - as new., Catalogus bij de tentoonstelling in het Centraal Museum te Utrecht t.g.v. het 400-jarig bestaan van de bibliotheek der Rijksuniversiteit, 1584-1984.
Language: English
Published by Utrecht, Universiteitsbibliotheek 1984, 1984
ISBN 10: 9061943043 ISBN 13: 9789061943044
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Original publisher's sewn green paperback, pictorial frontcover, large 8vo: frontispiece, 392pp., richly illustrated, abbreviations, bibliography, index authors & titlrs, index copiists & miniaturists, index printers & publishers, index former owners, index other names, index manuscripts mentioned. Very fine copy - as new. Catalogus bij de tentoonstelling in het Centraal Museum te Utrecht t.g.v. het 400-jarig bestaan van de bibliotheek der Rijksuniversiteit, 1584-1984.
Language: English
Published by Utrecht, Universiteitsbibliotheek 1984, 1984
ISBN 10: 9061943043 ISBN 13: 9789061943044
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Original publisher's sewn green paperback, pictorial frontcover, large 8vo: frontispiece, 392pp., richly illustrated, abbreviations, bibliography, index authors & titlrs, index copiists & miniaturists, index printers & publishers, index former owners, index other names, index manuscripts mentioned.Very fine copy - as new. Still shrink-wrapped. Catalogus bij de tentoonstelling in het Centraal Museum te Utrecht t.g.v. het 400-jarig bestaan van de bibliotheek der Rijksuniversiteit, 1584-1984.
Published by Universiteitsbibliotheek, Utrecht, second edition, 1984, 1984
ISBN 10: 9061943841 ISBN 13: 9789061943846
Laminated illustrated wrappers, 8vo, 23 cm, 392 pp. ills. 210 entries. From the introduction: "Vierhonderd jaar geleden, omstreeks 14 februari 1584, richtte de Utrechtse vrocdschap in hct koor van de Janskerk een stedelijke bibliotheek in, die na de oprichting van de Universiteit in 1636 tevens Universiteitsbibliotheek werd en in deze hocdanigheid tot op de dag van vandaag is blijven voortbestaan. Het vierde eeuwfeest van de Utrechtse Universiteitsbibliotheek lijkt een geschiktc aanleiding om de collecties handschriften en oude drukken, zoals deze in de loop van vier eeuwen op basis van het in 1584 bijeengebrachte bezit zijn gegroeid, globaal te beschrijven en tevens aan de hand van een aantal 'topstukken' te illustreren. Uiteraard kan in dit kader aan de geschiedenis van de bibliotheek niet worden voorbijgegaan. Deze zal op een uitvoerige wijze aan de orde komen in een medio 1984 te verschijnen bündel met bijdragen van D. Grosheide, J. van Heijst, A.D.A. Monna en P.G.N. Pesch. Daarom kan hier worden volstaan met een kort overzicht dat de collecties handschriften en oude drukken in hun contekst plaatst." This second edition includes a list of corrections. Very Good.
Condition: Very Good. VG+. Minimal wear. Appears unread. Interior is pristine. No writing or markings of any kind. Photo is of the actual book you will receive. Ships wrapped in bubble wrap and packed securely in a box.
Language: English
Published by Universiteitsbibliotheek, Utrecht, 1984
ISBN 10: 9061943043 ISBN 13: 9789061943044
Wrappers (paperback) 392 pp. With plates, some in colour.; 23 cm. - (sl. worn, edges sl. rubbed, although still good copy) Catalogus bij de tentoonstelling in het Centraal Museum te Utrecht ter gelegenheid van het 400- jarig bestaan van de bibliotheek der Rijksuniversiteit, 1584-1984. 1020g.
Language: Dutch
Published by Amsterdam University Press B.V.
ISBN 10: 9053569774 ISBN 13: 9789053569771
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
First Edition
Condition: Good. First Edition. Rijk geïllustreerd cadeauboekje nodigt de lezer uit bij Turkse en Marokkaanse Nederlanders thuislt;br/gt;lt;br/gt;Veel Nederlanders hebben misschien een Turkse waterpijp of Marokkaanse theeglaasjes in huis, maar de meeste mensen hebben er geen idee van hoe het er bij Turkse en Marokkaanse Nederlanders thuis uitziet. Dit boek brengt hier verandering in.lt;br/gt;In twee rijk geïllustreerde en toegankelijk geschreven essays wordt een kleurrijk en levendig beeld gegeven van de interieurs van Turkse en Marokkaanse Nederlanders. Het boekje is geïllustreerd met kleurenfoto?EUR?s van de interieurs. De auteurs laten de spanning zien tussen de verschillende Turks-Nederlandse (t)huizen, variërend van oude en soms verouderde negentiendeeeuwse appartementen en vinexwoningen in Nederland, tot lemen plattelandshuizen, vakantiehuisjes en luxueus gemeubileerde villa?EUR?s in Turkije. Tussen deze (t)huizen wordt jaarlijks heen en weer gereisd.lt;br/gt;De auteurs gaan in op de verschillen tussen Turkse en Marokkaanse Nederlanders in hun omgang met traditie en moderniteit. Steeds meer Marokkaanse Nederlanders combineren een westers bankstel met een traditioneel ogende, maar gloednieuwe Marokkaanse salon en gebruiken beide ook daadwerkelijk. Bij de ontvangst van gasten, kiezen Turkse Nederlanders vaker voor de combinatie van een ?EUR?westers?EUR? bankstel en glanzende meubels. Deze worden soms gecombineerd met een museale uitstalling van een reeks ?EUR?authentieke?EUR?, oude en niet voor gebruik bestemde Turkse accessoires, eventueel in een ?EUR?oosters?EUR? lounge-hoekje.
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: Very good.
Published by , Utrecht, Universiteitsbibliotheek, 1984.,, 1984
Originele uitgeversomslag geillustreerd, 15x22,5cm, 391pp, geillustreerd z/w. Catalogus samengesteld bij het 400-jarig bestaan van de Bibliotheek der Rijksuniversiteit, 1584-1984. Tweede druk. 777 g.
Seller: Gert Jan Bestebreurtje Rare Books (ILAB), Vianen, Netherlands
Utrecht, Universiteitsbibliotheek, 1984. Wrappers. With illustrations. 391 pp.
Utrecht, R.U., 1984, in-8°, 392 pp, b/w ills, index, bibliography, publisher's cloth with dust jacket (jacket worn with some loss of paper, book fine).
paperback. Condition: Gut. Seiten; Wir bieten eine 100% Geld-zurÃck-Garantie. H39-051 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 1.
2. Utrecht, R.U., 1984, in-8°, 392 pp, b/w ills, index, bibliography, sewn, orig. wrapper, text in Dutch. A fine copy.