Published by Privatausgabe, Arnhem, 1970
Seller: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Netherlands
Signed
Broschiert. Condition: Buch gut. 20 S. Übersetzungen aus dem Holländisch von Hans Abri und Dr. Helmut Homeyer. Autograph und Widmung.
Language: Dutch
Published by Bert Bakker, Amsterdam, 1995
ISBN 10: 903511521X ISBN 13: 9789035115217
Seller: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Netherlands
Paperback. Condition: Boek goed. Tiende druk. 331 pp.
Published by Privatausgabe, Arnhem, 1966
Seller: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Netherlands
Signed
Broschiert. Condition: Buch gut. 12 S. Diese von Dr. Helmut Homeyer aus dem Holländischen übersetzten Gedichte sind eine Auslese aus der Sammlung "Signalen tegen de Hemel". Autograph und Widmung.
Published by De Bezige Bij, Amsterdam, 1960
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Kaft laat langzaam los.
Published by 's-Gravenhage, D.A. Daamen's Uitgeversmaaschappij N.V., 1940
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Oorspronkelijk omslag, softcover, geïllustreerd met tekeningen met een steunkleur, ongepagineerd, 8vo.; Kaft deels verbruind; naam en datum op schutblad.
Condition: Good.
Published by (Utrecht, Jac.P.Romijn, 1943)., 1943
Seller: Rödner Versandantiquariat, Den Haag, Netherlands
First Edition Signed
8°, Frontispiz, 18 S., 1 Bl.(= Impr.), OKart. (Fadenheftung) m. mont. TSchildchen, Rckn. lichtgebräunt u. etw. fleckig; sonst schönes Expl. Erste Ausgabe mit rot/schwarzgedrucktem Titel und einem ganzseitigen 'tipped-in' Frontispiz (= Schildpadreeks, No.1). "Uitsluitend voor vrienden en kennissen van auteur en uitgever gedrukt in het voorjaar van 1943" in sicherlich kleiner Auflage. Am Impressum vom Autor signiert; Simoni, S.76; de Jong 339. Sprache: Niederländisch.
Published by Neerbosch, Neerbosch' Boekhandel & Uitgeverij. 1933, 1933
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Original publisher's orange cloth hardback, light-blue & black lettering spine & frontcover, pictorial inlay frontcover, 8vo: 130pp., photographs, afterword, table of contents. Very fine copy.,
Published by Amsterdam, UM Holland 1928, 1928
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Original publisher's cream cloth hardback, gilt lettering spine and on illustrated frontcover, 16mo: 192pp.
Published by Zonder plaats, zonder naam 1975 portret, 1975
Seller: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Netherlands
1e dr. - Klemband.
Published by Holland: Toneelfonds Comoedia undated
Seller: Chapter House Books (Member of the PBFA), Sherborne, United Kingdom
Association Member: PBFA
Signed
Small Paperback, 44 pages, text in Dutch. Signed inscription, presumably by Author, on title page. Small split to bottom of spine, covers yellowed and grubby, edges and corners bumped, pages slightly yellowed. Please email for exact postage quote and information on any available discounts.
Published by Drukkerij Voorheen Ten Hoeven, Velp, 1965
Seller: Erwin Antiquariaat, Kampen, Netherlands
First Edition
cardboard / karton spiraal. Condition: good / goed. Dust Jacket Condition: good / goed. 1ste / 1st. Boek met stofomslag. Kleine gebruiksspoortjes / naam- en adresstempeltje op het eerste schutblad / de stofomslag heeft gebruiksspoortjes. 144 pagina's. Foto's, documenten. Gedichten van Jan H. de Groot. Size: A5 formaat.
Published by Amsterdam, Uitgeverij Vrij Nederland, 1946
Seller: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Netherlands
halfcloth, title and picture in relief print on front board, oversized 4to 72 pp., 30 ills. gedichten en tekeningen over de Tweede Wereldoorlog; goede conditie (enige slijtage aan de hoeken, binnenwerk schoon, zonder aantekeningen).
Published by Maastricht, Stols 1939, 1939
Seller: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Netherlands
1e dr. - 38 pag. - Gebrocheerd, band wat gevlekt.
Published by Nijkerk, Callenbach z j
Seller: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Netherlands
1e dr. - Met handgeschreven opdracht van de auteur. - Gebrocheerd.
Published by Privatausgabe Anrheim, 1970
Seller: Chapter House Books (Member of the PBFA), Sherborne, United Kingdom
Association Member: PBFA
Signed
Stapled Booklet, 20 pages, text in Dutch. Near good. Covers faded, creased and worn; inscription on first page; book bent; pages a bit yellowed. Please email for exact postage quote and information on any available discounts.
Arnhem, Robbers & Van den Hooghen, 1960. 13 blz. Met 4 ingeplakte gekleurde platen. Slappe kaft. Goed. [2410].
Published by Privatausgabe, Zonder plaats, 1966
Seller: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Netherlands
Stapled, 21 cm, 12 pp. Cond.: goed / good.
Amsterdam, "Blauwe lucht", 1945. De bundel werd in september 1945 uitgegeven in een genummerde oplage van 375 exemplaren. Dit is nummer 187. Goed exemplaar.
Published by , Amsterdam, Uitgeverij Vrij Nederland, 1946,, 1946
Piet Klaasse (illustrator). Gebonden in grijs halflinnen rug, 275 x 375mm., 30 buitenteksttekeningen in z/w, steeds begeleid door gedicht op tegenoverliggende pagina. Voornamelijk tekeningen die kritiek willen uiten of de spot drijven met de nazi's en de Duitse bezetting in de periode 1940 - 1945. Gedichten van Theun de Vries. Goede staat. 1410 g.
Published by zonder uitgever, Zonder plaats, 1937
Seller: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Netherlands
Paperback, 25 cm, 48 pp. Ills.: portret. Dit betreft nummer 138 van de 200 exemplaren. Het boek is gedrukt door de Boekdrukkerij der Weesinrichting te Neerbosch op Simili Japon. Daarbij gevoegd een kaart getiteld Kerstrijm 1939-1940. Zowel boek als kaart zijn gesigneerd. Cond.: goed / good.
Published by Gelderland in proza, poëzie en prenten, Stichting Beeldende Kunst Gelderland
ISBN 10: 9051520190 ISBN 13: 9789051520194
1988, [4]pp. Met kleurenlitho door Ad Gerritsen. Oplage 120 ex. Gesigneerd door Jan H. de Groot en genummerd 45 in het colofon. Paperback. Voorkant met beschadiging (zie foto), verder in goede staat.
Seller: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Netherlands
Amsterdam, [in eigen beheer, 1944]. 24 blz. Slappe kaft. Fraai. Genummerd No.31. Oplaag 65 exemplaren. De Jong: 343. [146842].
Den Haag, Maks, z.j.[=1947]. 30 blz. Ills van Lex Metx. Slappe kaft. Goed. Oplaag 100 gesigneerde exemplaren door de schrijver en tekenaar. [146843].
Published by Stols, 1939
ISBN 13: 6094051764756
Seller: p015, Rotterdam, Netherlands
Paperback. Condition: Good. 1. Condition: Goed. Binding: Paperback. Edition: 1. Year: 1939. Description: Strak net boekje met gebruind papier. Lichte gebruik-/opslagsporen.
Neerbosch, Drukkerij van de Weesinrichring, 1947. 5 blz. Slappe kaft. Genummerd (26) en gesigneerd. [146840].
[Amsterdam], eigen beheer, 1947. Ingenaaid. 32 p. Gedrukt in 100 genummerde en door De Groot en Metz gesigneerde exemplaren bij de Weesinrichting Neerbosch. 1e druk. Netjes. Komische prozaschetsen.
Eigen beheer, 1947. Oblong 8,5 x 12 cm. Geniet. 12 p. Met illustratie van Lex Metz. Gedrukt in 100 genummerde en gesigneerde exemplaren bij de Weesinrichting Neerbosch. 1e druk. Wat watervlekkig. Miniboekje, opgedragen aan 'De Jagers van de Biesbos'. Deze komen er niet goed af.
Published by BzztôH teater, Voorburg, 1975
Seller: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Netherlands
facsimile. 42,5 x 30,5 cm, 1 pp. Schrijverscyclus. Poëzieposter, gedrukt in 100 ex. Dit is nummer 17. Cond.: goed / good. Afbeelding is fragment.
(Eigen beheer, 1947). 22 x 17 cm. Gevouwen blad Van Gelder Posthoorn. 1e druk. Horizontaal gevouwen. Fel gedicht van naoorlogse teleurstelling ('dit verbitterd naseizoen/ vol ellebogen, grote monden') en hoop ('En toch'). 1 in de NCC: Vrije Universiteit.