Language: Dutch
Published by Uitgeverij Kleine Uil, 2012. 159 pp., 2012
ISBN 10: 9491065211 ISBN 13: 9789491065217
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Paperback, in zeer goede staat. / Gesigneerd met opdracht door beide auteurs op titelpagina Please see description or ask for photos.
Language: English
Published by Middelburg : Stichting VOC Publicaties, 1987
ISBN 10: 9070174294 ISBN 13: 9789070174293
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Paperback, veel illustraties in z/w, 8vo.
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele bedrukte hardcover, illustraties in kleur en z/w (waaronder foto's), 4to.
Published by Vlissingen : Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit, 2009
ISBN 10: 9081444719 ISBN 13: 9789081444712
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele geïllustreerde hardcover, decoratieve kaart op schutbladen, geïllustreerd met veel foto's in kleur en z/w, 4to.
Published by Vlissingen : Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit, 2009
ISBN 10: 9081444719 ISBN 13: 9789081444712
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele geïllustreerde hardcover, decoratieve kaart op schutbladen, geïllustreerd met veel foto's in kleur en z/w, los corrigenda en addenda, 4to.
Published by Vlissingen : Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit, 2009
ISBN 10: 9081444719 ISBN 13: 9789081444712
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele geïllustreerde hardcover, decoratieve kaart op schutbladen, geïllustreerd met veel foto's in kleur en z/w,Corrigenda en Addenda los ingevoegd, 4to.
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele bedrukte hardcover, illustraties in kleur en z/w (waaronder foto's), 4to.
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele bedrukte hardcover, illustraties in kleur en z/w (waaronder foto's), 4to.
Published by Vlissingen, 2003
ISBN 10: 9090161775 ISBN 13: 9789090161778
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele blauwe linnen band met goudopdruk, stofomslag, leeslint, illustraties in kleur en z/w, 8vo.; Lichte slijtage randen stofomslag.
Published by Vlissingen : Uitgeverij ADZ, 2008
ISBN 10: 9072838408 ISBN 13: 9789072838407
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. 2nd Edition. Originele bedrukte hardcover, leeslint, decoratieve kaart op schutbladen, geà llusreerd met z/w foto's, z/w kaartjes, tabellen, 8vo.
Published by Vlissingen : Uitgeverij ADZ, 2007
ISBN 10: 9072838408 ISBN 13: 9789072838407
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele bedrukte hardcover, leeslint, decoratieve kaart op schutbladen, geà llusreerd met z/w foto's, z/w kaartjes, tabellen, 8vo.; Opdachtje op schutblad.
Seller: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Netherlands
2003, hardcover met stofomslag, zeer goed exemplaar, proefschrift , met stofomslag, zeer goed exemplaar, proefschrift , met stofomslag, zeer goed exemplaar, proefschrift.
Language: Dutch
Published by Stichting VOC Publicaties Middelburg, 1987
ISBN 10: 9070174294 ISBN 13: 9789070174293
Seller: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Netherlands
Condition: , , goed exemplaar. 1987, paperback, goed exemplaar.
Seller: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Netherlands
Condition: , goed exemplaar. paperback, goed exemplaar.
Condition: Very good.
Language: Dutch
Published by [Bergen], Uitgeverij Pirola 1995, 1995
ISBN 10: 9064551979 ISBN 13: 9789064551970
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Original publisher's paper covered boards, title spine and frontcover, pictorial dustjacket, 4to, pictorial endpapers, frontispiece, 136pp. very richly illustrated, bibliography, justification. As new.
Published by Eigen beheer, Vlissingen, 2003
Seller: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Netherlands
Gebonden. Condition: Boek goed. 493 pp. Register. Z/w illustraties.
Publication Date: 1987
Seller: Xerxes Fine and Rare Books and Documents, Glen Head, NY, U.S.A.
Condition: VG. Middelburg 1987 Stichting Voc Publicaties. ISBN 90.70.17.42.94. In Dutch. Octavo, 186pp., color illustrations, wraps. VG.
Published by Adz, 2015
ISBN 10: 909016779X ISBN 13: 9789090167794
Seller: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Netherlands
Condition: very good. Vlissingen : [s.n.], 2003. Hardcover. Dustjacket. 495 pp. Ills. 25 cm. Condition : very good copy. ISBN 9789090167794. Keywords : HISTORY, maritime history.
Published by Adz, 2015
ISBN 10: 909016779X ISBN 13: 9789090167794
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: Very good.
ISBN 10: 9072838408 ISBN 13: 9789072838407
Seller: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Netherlands
Condition: very good. Vlissingen : ADZ, 2007. Hardcover. 377 pp. ills. 25 cm. Nederlandse text. - Dit boek onderzoekt de rol van Nederlandse loodsen tijdens de Duitse bezetting (1940-1945). Loodsen begeleidden schepen veilig door strategische wateren, vaak onder groot gevaar. Ze opereerden Delfzijl, een belangrijke haven voor de Duitsers, waar ook loodsen uit IJmuiden en Vlissingen betrokken waren. Ook de loodsing van konvooivaart op het bevrijde Antwerpen in de periode november 1944-mei 1945 komt aan bod, hierbij waren waren naast Scheldemondloodsen, ook loodsen uit België, Ijmuden en Rotterdam betrokken. Ze kregen te maken kregen met bombardementen, sabotage en morele dilemma's. Sommigen werkten noodgedwongen samen met de bezetter, anderen kozen voor verzet of vluchtten. Roos gebruikt originele documenten, foto's en getuigenissen om een vergeten aspect van de maritieme oorlogsgeschiedenis te belichten. Het boek toont hoe essentieel de loodsen waren voor de scheepvaart en hoe hun werk frontlinie werd in een conflict dat zich ook op zee en in havens afspeelde. Condition : very good copy. ISBN 9789072838407. Keywords : HISTORY, maritime history.
186 S. u. 8 Tafeln. Br. Von Roos signiert.
1987 Middelburg, softcover 186 blz., met illustraties. Zeeuwen en de VOC van Doeke Roos beschrijft in woord en beeld de ontwikkeling, organisatie en betekenis van de Kamer Zeeland van de Verenigde Oostâ'Indische Compagnie, met bijzondere aandacht voor Middelburg als regionale VOC-hoofdplaats en grootste werkgever. Het boek schetst in samenhang de economische, sociale en maritiemâ'historische rol van Zeeuwse reders, bemanningen en toeleveranciers binnen het grotere VOC-netwerk van de zeventiende en achttiende eeuw. ÂISBN 9789070174293 / 9070174294 In zeer goede staat.
1989 Goes de Koperen Tuin, softcover 60 blz., met foto's. Geschiedenis van dit ramschip uit 1868. Ramschip Schorpioen. Een maritiem monument behouden van Doeke Roos beschrijft de geschiedenis van het in 1868 gebouwde Nederlandse ramschip Hr.Ms. Schorpioen, van de bouw en inzet als pantserschip tot de latere rol als drijvend maritiem monument en museumschip. Het boek laat zien hoe dit bijzondere oorlogsschip, dat deel uitmaakte van de overgang van hout naar ijzer in de marinebouw, behouden is gebleven en welke restauraties en bestemmingen het in de twintigste eeuw kreeg. ÂISBN 9789072138064 / 9072138066 In zeer goede staat.
ADZ Vlissingen 2007, Hardcover 384 blz., met foto's. In De Nederlandse Loods in de Tweede Wereldoorlog beschrijft Doeke Roos hoe Nederlandse loodsen onder alle omstandigheden hun werk bleven doen, ondanks de risicoâs en bezetting tijdens de oorlogsjaren. Het boek geeft een uitgebreid beeld van het Loodswezen, met speciale aandacht voor de drukke en gevaarlijke scheepvaartactiviteiten in havens als Delfzijl, IJmuiden en Vlissingen ISBN 9789072838407 In zeer goede staat.
Published by Adz, 2015
ISBN 10: 909016779X ISBN 13: 9789090167794
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: Very good.
Published by Vlissingen : Uitgeverij ADZ
ISBN 10: 9072838408 ISBN 13: 9789072838407
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: Very good.
Seller: Gert Jan Bestebreurtje Rare Books (ILAB), Vianen, Netherlands
(Hulst), Van Geyt, 1992. 8vo. Wrappers. With many illustrations. 134 pp.
Seller: nautiek.nl, Heiloo, Netherlands
ADZ Vlissingen 2003, hardcover met papieromslag 492 blz. ISBN 9090161779x In zeer goede staat.
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: Very good.