COUV. SOUPLE. Condition: BON. 164 PAGES - COUV. TRACES LEGERES USAGE - INT. TRES PROPRE - 14,5X19,5 190g.
Language: Dutch
Published by Kluwer Rechtswetenschappen, 1982
ISBN 10: 9063211570 ISBN 13: 9789063211578
Seller: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Netherlands
Condition: very good. Antwerpen : Kluwer Rechtswetenschappen, 1982. Paperback. xi,212 pp. 22 cm. Condition : very good copy. ISBN 9789063211578. Keywords : RECHT, philosophy of law.
Published by Heideland-Orbis
ISBN 10: 9029137010 ISBN 13: 9789029137010
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: Very good.
Softcover, 32 pagina's, 30.5 x 23.5 cm, Houtsnede van Joris Minne op de cover, NL. *goede staat. Antwerpen's Onze-Lieve-Vrouwe-Toren 0 g.
in-4°. 194 pp. Half-lederen band over gemarmerde cartonnage. Versierde rug met goudopdruk. Mooie uitgave in 3 kleuren gedrukt. Originele omslag bewaard. Met opdracht van de schrijver aan de uitgeven ( deels uitgewist ).
Published by , Brussel, paleis der Academien, 1990,,, 1990
softcover, originele omslag, 16x24cm, 277pp,als nieuw, ISBN 906569434X. Speciale Uitgaven 35: Recht en Macht. Acta van het Colloquium. Brussel, 16 december. 1990.35:De rechtsstaatgedachte in de Europese rechtsfilosofische traditie(van Dun),Kanttekeningen over grondrechten in Belgie en in de wereld(rimanque)De "Scheiding der Machten"(Gijssels);De Macht van het Recht - Het Recht van de Macht(vanistendael)Open machtensysteem als alternatief van trias politica leer(Couwenberg) 550 g.
Reliure Rigide Illustrée. Condition: Bon État. M. Moniquet (illustrator). 235 pages illustrées en format 15 - 20 cm.
Published by Brussel, Meuwissen 1928, 1928
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgium
Association Member: ILAB
194 + [6] pp., 26cm., originele omslag, teksten gedrukt in kaders in diverse kleuren, enkele roestvlekjes, goede staat, M101915.
Published by Brussel, Het Reode-Kruis der jeugd van België s.d. [1933], 1933
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgium
Association Member: ILAB
64pp. (bevat liederen met partituur), gesigneerd met opdracht door W. Gijssels aan Prosper Arents, in oblong (16x25cm.), goede staat, M90513.
Published by Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel 1927, 1927
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgium
Association Member: ILAB
127pp. met illustraties van Alb. Daenens, 1ste en enige uitgave, 21cm., orig. omslag, goede staat, T90547.
Published by Antwerpen : De Nederlandsche Boekhandel, 1917
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Fair. 47 p., ill., voorblad en midden losgekomen Dutch.
Published by Nederlandse boekhandel Antwerpen, 1927
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. Platen gesneden door A. Daenens in 1918, Bladeren nog open te snijden Dutch.
Published by Brussel, Meuwissen 1928, 1928
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgium
Association Member: ILAB
194 + [6] pp., gesigneerd met opdracht door auteur "aan mijn besten vriend Prosper Arents", 26cm., orig.omslag, teksten gedrukt in kaders in diverse kleuren, enkele roestvlekjes, goede staat, T90514.
Gebrocheerd, originele geillustreerde uitgeversomslag in kleur ( Jan Waterschoot), 12,5x19,5cm, 16pp. Spel voor kinderen. 777 g.
Published by Zuid-Hollandsche Uitgevers Maatschappij, 1935
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. Met auteursopdracht. Dutch.
Published by Stadsbestuur van Antwerpen Antwerp (Belgium) Antwerp, 1927
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. XIII, 32 (dubbele) p. (tekst naast ill.) : ill. ; 4° Art Antwerpen, Onze-Lieve-Vrouwekathedraal church towers. Towers. Text Dutch.
Condition: leido. cartone buen estado. buen estado. . Illustré de dessins et de photos en noir et blanc dans et hors texte. ilustraciones de moniquet 394.
Published by Den Haag, Zuid-Hollandsche Uitgevers Maatschappij s.d. [1934], 1934
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgium
Association Member: ILAB
99pp., gesigneerd met opdracht door W. Gijssels, 1ste en enige uitgave, 21cm., orig. omslag, goede staat, T90549.
Published by Antwerpen, Jos. Janssens 1936, 1936
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgium
Association Member: ILAB
66pp., gesigneerd met opdracht door Willem Gijssels aan Prosper Arents, 21cm., orig. omslag, enkele roestplekjes, onopengesneden, goede staat, T90550.
Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 25,5x19,5cm, 48pp, geillustreerd in kleur en z/w. bijzonder uitgave, typografisch mooi, met errata pp, 420 g.
Paperback. Condition: Good. pp. 198 / geïllustreerd Dutch.
Published by Marcel Didier non daté
Couverture rigide. Condition: bon. RO80277108: non daté. In-8. Cartonné. Etat d'usage, Couv. convenable, Dos satisfaisant, Papier jauni. 251 pages - quelques dessins en noir et blanc dans le texte - quelques annotations à l'intérieur de l'ouvrage et sur les plats ne gênant pas la lecture - texte en anglais et en néerlandais. . . . Classification Dewey : 420-Langue anglaise. Anglo-saxon.
Paperback. Condition: Fair. pp. 194 / boekband los / cover loose, foxing / roestvlekjes Dutch.
Couverture rigide. Condition: bon. RO60056939: 1962-1963. In-8. Relié. Etat d'usage, Couv. légèrement passée, Dos satisfaisant, Intérieur acceptable. 267 + 394 pages. Illustrés de dessins et de photos en noir et blanc dans et hors texte. Plats du vol. I légèrement abîmés. Couverture du vol. 1 se détachant légèrement. Quelques annotations au crayon dans le texte. . . . Classification Dewey : 420-Langue anglaise. Anglo-saxon.
Publication Date: 1927
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Fair. Dutch Antwerpen,1927. 127 Blz. Zeldzaam !
Publication Date: 1917
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Hardcover. Condition: Good. Dutch.
Paperback. Condition: Good. Dutch Vollinnen band. Met Ex-Libris. Met opdracht in 3 lijnen en handtekening van de auteur. Mooi bewaard ex. ! Yes.
Publication Date: 1928
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Fair. Dutch woord van inleiding van Dr.Hugo Verriest. Een gedicht van H.W.Longfellow. Zeldzaam mooie en opvallende grafische verzorging. Elke bladzijde in 3 kleuren gedrukt ! Rond elke bladzijde mooi versierde kader. Lettervignetten in andere kleur. Eindvignetten. Bijzonder lettertype. Op opdikkend papier. Brussel,1928. 194 Blz. 19 x 25,5 cm. Zeer mooi, onopengesneden ex. In zeer goede en als nieuwe toestand !